Hakkımızda

hakkimizda

Kendimizi yüzde yüz müşteri odaklı, kompakt ve esnek olarak tanımlıyoruz. Bu felsefe şirketimizin işe bakışını ve iş yapma şeklini tam olarak yansıtır.

Ayrıca bizfarklı olarak, ürünlerin sadece elektronik detaylarına odaklanmak yerine kurucularının 10 yılı aşan deneyimleri sayesinde proje hizmeti, ürünlerin dış kabuk tasarımı, montaj hizmeti, ürün aksesuarları ve ürün serilerinin birbirlerini tamamlaması gibi detaylara tamamen kendine has bir çizgi izlemekteyiz.

Şirketimiz aynı zamanda klasik aydınlatma ürünleri yerine LED çözümlü ürünler kullanımının daha sürdürülebilir bir çevre için yararlı olduğuna inanmaktadır. LED aydınlatma ürünleri klasik tipteki aydınlatma ürünlerie kıyasla daha az enerji tüketir ve çok daha uzun ömürlüdür. LED çözümlü ürünler kullanılarak tasarruf ettiğiniz gibi doğaya da katkıda bulunmuş oluruz. Diğer önemli bir nokta ise, ürünlerimizden hiçbirinin kurşun yada civa gibi çevreye zararlı ağır metalleri içermemesi ve geri dönüşüm süreclerinin çok daha kolay ve ucuz olmasıdır.

katalog